| Afrodita25 a întrebat:

Vreau sa fac o schimbare totala
absolut totala si fizic si moral
nu stiu cum sa incep
sfaturi va rog!

6 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
De ce să te schimbi? Rămâi aceeași persoană care ai fost până acum.
Dar dacă chiar vrei să te schimbi, o să-ți dau câteva sfaturi.
1. Începe cu îmbrăcămintea(schimbă-ți look-ul).
2. Tunde-te după bunul plac.
3.Schimbă-ți stilul de muzică.
Restul vine pe parcurs. Odată ce ți-ai schimbat look-ul și stilul de muzică restul vine de la sine.
Pa, pa.

| Ivanovicius a răspuns:

E usor de spus, greu de facut. Ai nevoie de incredere si sprijin pentru a reusi. Daca vrei sa te schimbi fizic, am un sfat: nu o lua pe cai gresite. Multe fete au facut asta si au ajuns mai rau ca praful. Cat despre schimbarea mentala, va lua mai mult timp decat iti imaginezi. Nu sunt un expert in domeniu, dar stiu cat de greu este sa te schimbi. Noroc in tot ce vrei sa faci!

| DragosMentol a răspuns:

Go to gym.
Sala de sport iti dezvolta atat trupul cat si mintea facandute mult mai sigur/a pe tine.

| CrazyStuff a răspuns:

Ai putea sa iti schimbi tunsoarea, culoarea parului, stilul vestimentar. Cat despre personalitate poti devenii opusul a ceea ce esti acum.

| cyndrella a răspuns:

Pai ai putea sa te comporti diferit, sa iti faci o schimbare de look, sa devii emo..idei sunt multe depinde de ce vrei tu acum.winking

| Alexandra4789 a răspuns:

Intra in anturajul meu oh go on vei fi schimbata in maxim o luna laughing)