| missanna a întrebat:

Vreau sa ii scriu iubitului meu o scrisoare frumy de dragoste.imi dati si mie o idee ce sa ii scriu?

Răspuns Câştigător
| daniellllaaaa a răspuns:

Pai scrie ceva care sa vina din inima ta, ceva care sa.i arate cat de mult il iubesti. Spune.i cat de important este pentru tine, cat de mult tii la el, ca in preajma lui te simti fericita si uiti de toate grijile, ca te gandesti tot timpul la el, ca nu ai ochi pentru altcineva si ca este cea mai importanta persoana pentru tine si ai face orice ca sa se simta fericit si implinit. Poti sa spui ce te impresioneaza cel mai mult la el (cum vb cu tine, cum se uita la tine, cum te alinta, etc)
Sper ca te.am ajutatwinking funda? :* :*

| missanna explică (pentru daniellllaaaa):

Da mersi pentru idee

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat