| TeLefonCubĻuştutž a întrebat:

Vreau sa mor, nu ma mai intereseaza de nimeni si nimic, ce fel de pastile imi trebuie? M-am saturat, mama doar tipa, ca mai bine nu ma mai facea, ca sunt curva, ca sunt panarama, ca sunt asa si asa, face doar sa tipe sa tranteasca si sa faca ca toti dracii, tata e cam la fel, cand pe toti ii lasa afara pana la 11 (vara) pe mine ma lasa doar pana la 8, se cred foarte destepti si ma enerveaza. Ca pana la urma, nu tot murim, ca e acum, ca e peste 10 ani, ca e peste 50 de ani, tot murim deci happy. Prieteni nu am, ce rost mai are sa traiesc?

FUNDA

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Astea sunt probleme reale pentru tine?
Ma faci sa rad, daca ura ta e asa de mare chiar te provoc sa te omori sa vad ce vei face.
Iti spun eu nu vei face nimic, sunt tot felul de probleme in viata iar tu vrei sa renunti de la inceput deja, bravo esti tare.

| єχcєєℓ a răspuns:

Ai putea să:
Înghiți șampon
Te arunci pe scări.
Bagă-ți capul în chiuvetă și lasă-l acolo până te îneci
Te arunci în fața trenului

SĂ NU TE SINUCIZI!

| ElenaSA a răspuns:

Da,sa vrei sa te sinucizi pentru ca te lasa afara...Ca ai tai tipa si nu stiu sa comunice cu tine nu e chiar atat de grozav.Asta pot sa inteleg.Dar ma gandesc la raspunsurile pe care le dai tu.Se poate sa-i provocam pe ceilalti fara sa ne dam seama.La ora mai poti negocia.O ora anul asta in plus. Daca au incredere in tine, daca esti serioasa o poti castiga.

| RoxanaGhost a răspuns:

Asa e şi maicamea I don't want to see Dacă-i zic ceva de taicămiu zice că era curvar şi nu ştiu cum
[Îi apreciam ce să zic.Era cool, gagicar smug ]
Nu-i da atenţie. Dacă recurge la violenţă sună la protecţia copiluluiwinking

| emignon a răspuns:

Pastila indiferenței,a nepăsării,a bucuriei,a satisfacției unui lucru mic,dar făcut din inimă.

Fii pentru tine ceea ce lumea ți-a refuzat să faci pentru ea!

Practică pentru tine meseria pe care lumea -părinții,rudele,scoala,societatea - ți-au refuzat cu desăvârșire accesul la ea, te-au supus unor abuzuri de embargou educațional și te-au adus în situația de a nu-ți putea realiza niciodată visul.
Realizează-l pentru tine în pași mici dar siguri-fără sa ceri niciodată bani sau câștiguri materiale pentru asta. Realizează-ți visul tu cu tine și pentru tine. Ca și cum ai fi unica persoană din Univers. Fii propriul tău psiholog, propriul tău coach și propriul tău medic fără să-ți faci rău prin asta, și fără să faci nimănui vreun rău!
Ci tu să te ajuți să crești pe interior și să trăiești pentru tine-ca și cum asta ar deveni cariera ta de viață. Mult succes! Și fă asta zilnic, doar pentru tine! Esti creatorul tău!

| betty678 a răspuns:

Draga mea, daca ţipa la tine şi te pun sa intri în casa devreme înseamna că vor sa te protejeze. Şti şi tu ce rea e lumea şi câte se întamplă. Vrei sa rămâi gravida aşa devreme? Daca ţipa la tine îţi vor binele. Încearca sa nu te superi si renunţa complet la aceasta dorinţa.

| TeLefonCubĻuştutž explică:

Mi-a trecut ``nebunia `` laughing
Intrebarea era pusa la nervi...

| RoxanaGhost a răspuns (pentru TeLefonCubĻuştutž):

Acum am văzut laughing Şi maicămea face la fel.Tot aşa mă protejează aşa de mult... Îi e frică dacă întârzii 10 minute, nu prea mă lasă nu ştiu unde să nu mă aia careva laughing Într-un fel face bine dar mno laughing