| barbarus a întrebat:

Am 19 ani sunt baiat si imi caut de munca.Rog mare seriozitate am fost angajat in mai multe domenii si caut urgent un loc de munca deoarece stau pe bara de foarte mult timp si nu gasesc nimic am depus ceva-uri pe o gramada de siteuri de foarte mult timp si nimic.Si va rog foarte mult nu imi dati siteuri de genu :bestjobs.etc sa-mi spuneti sa intru pe ele deoarece am depus ceva-uri si nimic. vreau ceva concret de exemplu persoane care isi lasa numarul de telefon si pot sa-i apelez sa le cer mai multe detalii.Sau chiar daca aveti ceva de munca sunt dispus sa lucrez pe termen lung.Sunt un om matur si responsabil.va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| AlexanderTheG a răspuns:

Incearca aici si vei gasi sigur ceva ai 19 ani esti baiat destept si stii sa gandesti singur www.nouf-afaceri-online.cabanova.com si vei stii tu cum sa faci pe acolo cum sa iti faci strategi si altele

| tapeee a răspuns:

Ceva-uri? CV-uri poate... Nu cred ca TPU e locul unde vei gasi de munca.