| DitaIoanaAnda a întrebat:

Buna, are cineva idee de un site, o unitate nebancara care ofera credite online, care ofera credite cu baza pe contractul de munca si nu pe adeverinta de venit?
Eu imi incasez salariul cash, in mana, nu pe card.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă ai contract de muncă, e înregistrat și orice bancă are acces la datele tale financiare dacă îți dai acordul. Nu apela la IFN, că iau ăia și pielea de pe tine!

| helpforyou a răspuns:

Poti sa incerci la cooperative de credit. Eu am luat in trecut de la ei. Se bazeaza pe un fond social pe care il creezi la ei.