| CristiB93 a întrebat:

Buna. Ma puteti ajuta cu ceva munca de acasa pe laptop sau telefon, dar sa fie ceva serios cu salar fix si angajare? Nu ma intereseza sa vand chestii sau sa fac reclama sau sa promovez chestii sau sondaje, doar ceva serios daca stiti?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| CristiB93 explică (pentru suntserios):

Orice se invata

| suntserios a răspuns (pentru CristiB93):

Deci nu stii nimic dar vrei direct loc de munca?

| Florin9Florin9 a răspuns:

Dacă ai competențele necesare pentru a lucra de acasă înseamnă că poți face ceva mai mult decât munca fizică, asta denotă inteligență, ciudat că pui întrebarea asta aici înloc să cauți într-un loc serios.

| CORONAVIRUS a răspuns:

Cauta la cool centere în orasul tău. Gen Telekom, Orange și poți lucra și de acasa