| VladMax a întrebat:

Am o intrebare! Cum pot sa castig bani din interntet, facebook sau jocuri pe net sau alte chestii facute pe net ca sa castigi bani?

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Aceasta intrebare devine mitica.
Ca sa faci bani pe net trebuie sa ai un talent. Talentul tau combinat cu tehnologia iti pot da satisfactia de a castiga bani pe net.Nu te astepta ca acest lucru sa se intample intr-un termen scurt!

| Alice3939 a răspuns:

Https://iqoption.com/us/options/turbo
Poti sa te "joci" pe asta. Ai cum sa scoti ceva. Mai stiu ca exista niste site-uri unde te platesc pentru quick typing (adica ai cateva secunde in care sa tastezi un cod). Stiam ca la astea e undeva la 4$/500 de coduri dar nu mai stiu exact. Cauta pe google daca e.

| VladVladutz23 a răspuns:

Cea mai simpla metoda prin care sa castigi bani de pe urma facebook-ului este sa-ti inchizi contul.