| mPaulm7 a întrebat:

Buna,TPU! Am si eu o intrebare, cum poti face bani online, doar participand la sondaje?

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Poti sa câștigi bani exprimându ti opinia intr-un vlog/blog. E mai sigur.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca poti face $1 paricipand la 1000 de sondaje.
Dar nu uita, ca banii nu se poat scoate decat dupa ce faci peste $30 de dolari, ca sa ai destui bani in cont ca ei sa-si opreasca taxa de administratie, de $25/luna, ceea ce-ti lasa in cont doar $5.

| mPaulm7 explică (pentru Violleta2022):

Mersi de raspunsuri, dar eu intrebam de alt mod de a face bani online, daca stiti in afara de sondaje?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia nu sunt bani... Din sondaje primești 2-3$ pe an.

| mari1968 a răspuns:

E foarte greu sa gasesti o platforma serioasa eu am facut la Ecmero si la XaMoney.Icu dar nu am primit nici un ban cel mai bine ar fi sa cauti pe net cele mai serioase firme legale care te platesc cu adevarat.Succes.