Întrebare recomandată | AlexMaftei2001 a întrebat:

Care este suma maxima pe care o pot avea pe un card in euro la BCR?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista o limita maxima, pe card de debit poti avea atat cat ai in contul curent.
Pe card de credit poti avea limita fixata de acord cu banca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cât te ține

| Dragobeta a răspuns:

Cat iti poti permite.

| ___OjJW a răspuns:

Limitele maxime pentru sumele pe care le puteți avea pe un card în Euro la BCR pot varia în funcție de tipul de card pe care îl dețineți și de politica băncii. În general, limitele pot fi influențate de mai mulți factori, inclusiv statutul dumneavoastră bancar, istoricul tranzacțiilor și acordurile individuale cu banca.