| alexsaxx2323 a întrebat:

Ce afacere exista, ca sa faci bani de acasa pe laptop?

Răspuns Câştigător
| MoonWolf a răspuns:

Asculta,afacere nu prea poti(e complicat sa iti faci una)
Dar poti sa fii freelancer(adica tu poti,, lucra'' de acasa)

Iti gasesti firma respectiva la care vrei sa participi, ti se va stabili salari-ul (de obicei peste 500$)
DAR tine minte, pentru toate firmele/proiectele ti se cere un nivel de cunostinta a unor programe/limbaje de programare.

7 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Ce trist, altul care vrea să facă bani stând degeaba...

| Gonrax a răspuns:

Dacă stai acasă și ești un mare leneș cum vrei să faci bani?
Bună glumă

| DumitruS a răspuns:

Salut. Te poti inregistra pe site-ul asta, e de afiliere, promovezi apoi produsele diversilor si iti iei comision: http://bit.ly/2ltOfEC

| Dididiutza a răspuns (pentru DumitruS):

Cum se face promovarea? eu mi-am facut cont

| DumitruS a răspuns (pentru Dididiutza):

Ai toate informatiile de care ai nevoie acolo pe site. Vezi ca au blog unde explica pas cu pas procedurile, au inclusiv si clipuri. Vezi acolo.

| TPUajutor a răspuns:

Internet magazin vinzi mai scump

| Pandhoraa a răspuns:

De acasa poti lucra si ca operator interviu asistat de calculator
e un job part time cu contract de munca
https://www.mercury.ro/......ator-cati/