| Afrikanu a întrebat:

Hei TPU, ce parere aveti despre jocul asta LOTO, e pe bune sau e doar vrajeala, vorba aia ca e creat pentru oamenii saraci ca s-ai tina saraci, fara suparare. Ultimele doua premii mari s-au castigat la Galati din cate am auzit. Deci ce parere aveti? Pace

4 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Buna, se prea poate sa fie aranjat, nu ma mai mira nimic, dar "speranta moare ultima" si sunt multi cei care cred ca daca tot joaca, vor castiga la un moment dat. Eu nu am jucat niciodata, mi se pare pierdere de vreme.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te obliga nimenis a joci, e alegerea ta

| Karmesytta a răspuns:

Pai in momentul in care bagi biletul, aparatul iti inregistreaza ce numere ai ales si nu numai tie, ci la toti jucatorii, iar atunci cand se extrag numerele ei stiu care numere nu le-a pus lumea ca sa aiba 6/49 si asa pica fix alea si lumea numai castiga. Daca te informezi la inceput cand nu erau coruptii astia, pe vremuri nu castiga unu singur premiul cel mare, ci mai multi.Deci e o hotie aici.

| chante a răspuns:

Eu cred ca e vrajeala