Întrebare recomandată | BountyLoverXD a întrebat:

Hello! Am 14, nu stiti cum as putea sa castig niste bani, unde as putea sa muncesc pentru varsta mea? Un coleg si el de 14 ani la vara va fi chelner la ceva restaurant, si il plateste destul de bine. P.S.: sa stiti ca acel coleg nu ma minte, nu e genul lui big grin

5 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Poti sa faci bratari ale prieteniei si sa le vinzi colegilor.
Pa, pa.

| andru10best a răspuns:

Fa si tu ceva de genul sau lucreaza la promotii sau imparte pliante.

| MarianGabbe a răspuns:

Poti invata pe net HTML/PHP si faci site-uri pe bani ca mine.

| blanck a răspuns:

Banii nu se fac usor mai ales daca nu te pricepi la nimic.
Eu cred ca acel coleg al tau se minte singurlaughing
Sa fii chelner trebuie sa indeplinesti niste conditii nu primeste pe oricine, probabil tu crezi ca e ceva usor.Deci aici sunt doua variante ori are pe cineva acolo(o ruda de exemplu) si il primeste ori minte de nu mai curge apa la robinethappy
Sunt firme care te platesc sa imparti pliante.