| iuly24p a întrebat:

Intentionez sa deschid o mica afacere cu, carti de vizita si as dori daca se poate sa imi oferiti un kit complet pentru a realiza aceste carti de vizita.
Cartile de vizita vor fi laminate!
Ma poate ajuta careva?

Răspuns Câştigător
| Cazacu_Marius_1979 a răspuns:

Ghilotina electrica te ajuta mult in taierea mai multor carti de vizita odata, castigi timp bun.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu stii ce ai nevoie, inseamna ca vor fi bani aruncati degeaba, indiferent cat ar fi.
Fa intai un pic de "ucenicie" langa cineva cu experienta, sa stii face toate fazele a-z, dupa care vei putea sa-ti faci necesarul singur.

| Dismally a răspuns:

Vei avea nevoie si de niste programe bune, eu iti recomand Photoshop si Illustrator de la Adobe. Nu stiu cat costa licenta, probabil 2000 euro.

| iuly24p explică (pentru Dismally):

Programe am. ma refer la ustensile... materiale.

| Cazacu_Marius_1979 a răspuns (pentru iuly24p):

Fara ustensile profesionale este imposibil sa iesi pe plus, dai mai mult pe materiale decat castigi.

| iuly24p explică (pentru Cazacu_Marius_1979):

Eu inteleg asta. as vrea un raspuns concret. in sensul ca eu am deja:
evident Laptop profesional, imprimanta profesionala, program special, dar problema intervine aici: am un laminator dar nu stiu cat de bun este, evident si folii de laminat, trimmer.
dar daca stie careva ceva aparate mai bune care ar putea da randament...

| Cazacu_Marius_1979 a răspuns (pentru iuly24p):

Ghilotina electrica te ajuta mult in taierea mai multor carti de vizita odata, castigi timp bun.

| Cazacu_Marius_1979 a răspuns:

Salut, pentru a face profit din asta nu poti cu o imprimanta ieftina, am incercat si stiu, iti trebuie o investitie de minimm 5000 euro pentru a iesi pe plus.

| iuly24p explică (pentru Cazacu_Marius_1979):

Imprimanta nu este problema. M-ar interesa mai mult materialele de lucru de ce as avea nevoie...