| SoriSorinHtRC a întrebat:

Salut,TPU, am o întrebare dacă puteți să îmi răspundeți. Dacă eu de exemplu stau, nu stiu în București și vorbesc cu cineva sa ii trimit un telefon și vreau sa ii trimit prin colet unde mă duc la un eMag sau unde? Chiar nu știu și când incasez banii cum îi primesc? Aștept răspunsuri
Dau funda.
Va pup

Răspuns Câştigător
| Yuoia a răspuns:

Ce sa faci la eMAG?
Te duci la Posta romana - coletarie, sau la o firma de curierat.
Ii primesti prin mandat daca l-ai trimis prin posta, sau ti-i aduce curierul daca l-ai trimis prin firma de curierat.

| SoriSorinHtRC explică (pentru Yuoia):

Aaa.ok mrs spuse sem eMag ca mă gândeam la curierat in fine stai sa îți dau ce meriti

1 răspuns: