| OneTap a întrebat:

Salut, TPU! Dacă îmi deschid un magazin online si vreau sa adaug plata cu cardul, ce trebuie sa fac? Ce trebuie sa cer de la banca? Și ce bănci recomandați pentru deschiderea unui cont pentru întreprindere?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Nu la banca trebuie sa vorbești ci la un procesator de plati online. Payu e cel mai mare, dar nu lucrează cu magazine noi, mai sunt euplătesc si netopia.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa integrezi un procesator de plăți. De la banca nu ceri nimic. Îți faci cont și atat. Îți spun ei ce documente ai nevoie pentru cont pe firma.

| sierra1 a răspuns:

La 16-17 ani ai tăi, NU iți faci magazin online. Mai stai 1-2 ani, ok?