| Megaquest a întrebat:

Salut TPU
de ce preturile din magazinele din afara tarii sunt mult mai mici decat cele din tara?
Ofer fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Pai depinde cum le primesc de la importator cu ce pret si asa mai departe mai depinde de contratct sau poate sa fie tara proprie a produsilui respecitv. Sper ca am fost de folos.Bafta

| Megaquest explică (pentru Anonim0100):

Inca ceva
m-am uitat pe amazon la un telefon si era vreo 400 de dolari si aici e 599 euro
si de-asta aveam nelamurire de ce acolo atat si de ce aici atat

| Anonim0100 a răspuns (pentru Megaquest):

Stai calm si eu vad masini de ex la germani mult mai ieftine decat la romani...ce-i din afara au obraz!