| AdinC a întrebat:

Daca este cineva intre voi, binevoitori, care au obtinut un credit european nerambursabil la agricultura, spunet-mi si mie cum as putea sa optin unul pentru a face o plantatie de tuia. Mersi mult. happy FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratele meu, iti trebuie un pamant cu numele tau in acte, iti trebuie vreo 10.000-15.000euro bani tai in cont! eu am vrut sa fac ceva de genu, am paman, am tot. dar cand mergi la primarie si ceri formular-u, zice : "nu avem, nu stim, nu au ajuns, revino:" iti trebuie avocat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SIMPLU! iti iei frumos un avocat bun.
El stie toate smecherile, singur nu ai sanse.

| AdinC explică (pentru anonim_4396):

Nu e chiar asa de usor. Treaba asta nu se rezolva prin avocati...cunosc persoane care au facut-o fara avocati, dar nu iti spun pentru ca is lacomi...in fine. Mersi pentru raspuns oricum. happy

| AdinC explică (pentru anonim_4396):

Deci e greu de obtinut...mersi pentru sfat o sa incerc. Ai FUNDA

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdinC):

Fratele meu, iti trebuie un pamant cu numele tau in acte, iti trebuie vreo 10.000-15.000euro bani tai in cont! eu am vrut sa fac ceva de genu, am paman, am tot. dar cand mergi la primarie si ceri formular-u, zice : "nu avem, nu stim, nu au ajuns, revino:" iti trebuie avocat.

| Iulia9105 a răspuns:

Ai mai rezolvat ceva?