| qwerty a întrebat:

Stie cineva un site de transferuri de bani, gen paypal, dar care sa accepte si RON? Ma intereseaza sa trimit unui prieten niste bani de pe un card VISA.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| qwerty explică:

Stiu si de moneybookers, dar acolo ca sa imi accepte cardul, trebuia sa merg la banca si sa iau un extras de cont. Vroiam un site unde sa pot transfera bani de pe card fara sa fiu nevoit sa merg la banca.

| mrsolo a răspuns:

Http://www.westernunion.com/info/selectCountry.asp Cel mai sigur si cel mai rapid mod de a transfera bani :)

| aLyNuSh a răspuns:

Western Union
www.westernunion.ro/