| laur12 a întrebat:

Ce stiti despre site-ul despre care se presupune ca faci bani mixfaq.com?Chiar dupa ce ajungi la 600$ poti retrage banii?fundawinking

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cu surveye.cam greu, dar credibil. Uita-te la http://www.ptc-investigation.com/Pages/default.aspx daca vrei sa cauti site-uri legitime.

| blackkat a răspuns:

sincera sa fiu eu lucrez cu ei de ceva vreme si inca nu am putut retrage nici un ban, dupa ce ajungi la suma de 600$ iti spun ca se va crea o aplicatie, pe urma vei fi platit, si se tot ceaza aplicatia de ceva vreme si inca nu s-a intamplat nimic, eu am ajuns la suma de 1025$ si inca nici un ban real, virtuali da, reali in nici un caz, am ajuns sa cred ca e o pierdere de vreme e alaegerea ta, eu nu mai continui