| Radu_5773 a întrebat:

Unde gasesc o modalitate buna de a face bani, avand in vedere ca sunt elev? (15 ani)

6 răspunsuri:
| mimike12 a răspuns:

Poti sa faci bani si prin net, sunt foarte multe oportunitati, banii oricum n-o sa faci de pe o zi pe alta dar daca esti ambitios, si ai rabdare merita sa te ocup de asa ceva. daca te intereseaza citeva site-uri care m-au platit deja sa ma anunti si te ajut.

| Biencush a răspuns:

Inscrie-te la ladys.

| priya a răspuns:

Inscrie-te la oriflame...castig sigur.

| YepIsSuspended a răspuns:

@ImASuperCereal
Poate te i-a in serios si...laughing

Poti sa faci un sitebig grin
>lol

| MoRtY a răspuns:

Imparte pliante, du-te la mc si angajeaza-te part-time, ca banuiesc ca ai scoala, sau la ce te pricepi tu mai bine sa faci si in acel domeniu te bagi, sau reprezentant avon, orifflame. Sper ca te-am ajutat. pa-pa>big grin

| ImASuperCereal a răspuns:

Iti vinzi corpul(sex).(dar ai grija la STDs.use condoms)