| richard93 a întrebat:

Am si eu o problema la masina am un matiz si de la un timp imi face probleme cred ca delcoul in sensul ca nu imi mai merge bujia a 2 daca salt fisa din bujie si o salt mai sus o misc putin intr-o parte sin alta atunci merge si imi mai da niste ulei tot pe la delcou i-am schimbat garnitura si tot mai da imi puteti spune si mie ce ar mai trebuii sa fac multumesc mult

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

1. Schimba bujia, daca nu ai schimbat-o deja
2. Verifica fisa, poate e intrerupta, daca o misti si merge, posibil ca e rupta in interior.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca nu merge ce au zis colegii du-te la un service

| RefinedStrings a răspuns:

Capacul de delcou si fisa respectiva.