| marcimova a întrebat:

Am un Opel Astra H. De curand am montat pe el un ceas de taxi. Din pacate radio cd-ul 30 nu mai functioneaza.
De fapt pe display arata ca e setat radioul (chiar si numele postului de radio) sau cd, dar nu stiu ce s-a intamplat ca nu se aude. Am incercat i-am bagat din nou parola, dar nu am reusit nimic.
A mai patit cineva asa? Poate cineva sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
| robyroby a răspuns:

Daca dai jos ceasul de taxi merge radio`ul? Daca merge inseamna ca nu sunt compatibile una cu alta [ Ceasul de taxi cu Radio cd`ul ]. Daca radio nu merge nici fara ceasul de taxi, inseamna ca are ceva probleme Radio cd`ul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca de aici instructiunile pentru ce tip de CD-player ai si mai citeste pe acolo cum e cu parola. Sper sa te ajute.

| →s ♥ ą← a răspuns:

Nu mi s-a intamplat. nici nu am 18 anibig grin! Du'l si tu la un service ceva nu stiubig grin!