| youtubername a întrebat:

As vrea sa ma angajez vara viitoare la Glovo pe scuter(deocamdata sunt doar pe bicicleta)...am 16 ani si doresc sa dau de A1 sa imi iau un scuter de 50cm³ si vrea sa stiu cat m-ar costa...ma refer nu numai la scoala ci si la testul acela psihologic si toate actele + inmatricularea scuterului, absolut toate costurile necesare ca sa stiu daca e rentabil.

Multumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 1000 ron

| youtubername explică (pentru suntserios):

1000 ron fara scoala de sofeti?

| suntserios a răspuns (pentru youtubername):

Aa, 1000 ron scoala si ce mai ai nevoie la scoala. Nu m-am referit si la pretul cumpararii scuterului

| youtubername explică (pentru suntserios):

Nu la pretul scuterului... ma refer la inmatriculare, actele necesare pentru el, analize si ce trebuie sa mai fac eu pe tru scoala...la asta ma refer? scoala stiu ca e 1000 dar as vrea sa imi iau anul viitor si sa lucrez pe scuter la Glovo deocamdata sunt cu bicla