| BogdanAiud a întrebat:

Daca am fost declarat respins examenul pentru scoala de soferi in data de 14.08. 2012, mi s-a zis ca dupa 14 zile pot sa merg sa imi fac din nou programare la examen, aceste zile sunt lucratoare sau calendaristice?
Multumesc anticipat:*!

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Reprogramarea pentru sustinerea examenului, se poate face doar dupa 14 zile calendaristice(2 saptamani), deci pe data de 28.08. 2012, AZI, te poti prezenta pentru reprogramare.BAFTA

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De fapt termenul prevazut de legislatia rutiera este de 15 zile si sunt zile calendaristice nu lucratoare. Numai bine!