| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! Trebuie sa îndeplinesc anumite condiții ca să cumpăr ceva în rate de pe site-ul epiesa. ro? Am nevoie de un kit de distributie+pompa de apa la un VW PASSAT B6.S-au puteți sa îmi spuneți voi de unde sa cumpăr în rate?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Singura conditie este sa ai unul din cardurile precizate acolo. Sunt 5 (Card Avantaj, Star BT, Garanti Bank, BRD Finance, Raiffeisen).

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Și îmi cere și adeverință de venit pe numele meu?

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai cardul, nu! Iti vor cere, insa, la banca sa-ti faca acel card.