| RE4L a întrebat:

Astazi cand am intrat in localitatea Chichis, jud.Covasna am observat doua camere montate pe stalpi.
Care mi-ar putea da un raspuns concret pentru ce sunt acele 2 camere, am cautat pe internet despre locatiile camerelor pentru rovinieta si nu sunt.
Va multumesc! Fundahappy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| florinell a răspuns:

Camere de supravegere ale comunei.Si comuna mea e plina de camere d'astea.In plus la intrarea in localitate mai si scrie:'' localitate supravegheata video''.