| Emanu a întrebat:

Buna-ziua ma poate ajuta si pe mine cineva in legatura cu furtul unui Bmw 318 Ci imatriculat Spania culoare alb, geamuri fumurii, masina este in 2 usi s-a furat ieri 28-06-2013 din Timisoara. Va rog ajutati-ma sunt foarte disperat cine ma poate ajuta va rog sa ma contacteze la numarul de telefon 0747898838 se ofera si sprijin celui ce ma ajuta sa o gasesc.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exact, o sa te ajute copii de 13-14 ani de aici sa iti gasesti masina. pune mana si suna la politie.

| Emanu explică (pentru suntserios):

Am anuntat si politia, dar nu sunt seriosi cum ar trebui, d'asta m-am gandit sa postez si pe forumuri. se ofera si recompensa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit si odihneste-te, pana la urma, hotii tot o sa vina inapoi cu masina, mai ales daca ai pune afiusuri, hotii ar veni si ti-ar spune "Ti-am gasit masina", si ai grija unde o tii parcata! Te-as ajuta si eu, dar sunt din Oradea sad...

| hummmer a răspuns:

Imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat.Banuiesc ca ai dat-o furata la politie. Fa niste afise la imprimanta cu o poza a masinii si ofera o recompensa. Pune-le prin oras si ai rabdare. Uneori hotii se toarna intre ei pentru bani.
Cauta si pe la vama sa nu fi trecut cu ea, la Remat, prin targurile de piese/masini din imprejurimile Timisoarei.
Mult noroc.

| Emanu explică (pentru hummmer):

Da, am dat la politie, dar nu isi face treaba cum trebuie... trebuie sa astept mult si bine. ce forumuri mai pot gasi pentru postare poate am noroc, cu vreun bun samaritean care'mi poate da un pont

| PoliTmFan a răspuns (pentru Emanu):

Crede-ma politia nu isi face treaba... Mai mult te enerveaza ca tot te cheama la sectie sa dai declaratii etc. In locul tau as pune afise prin oras si in cateva zile ( maxim 1 saptamana) este gasita masinawinking
Crede-ma ca unii ''hoti'' se toarna intre ei pentru bani laughing