| Marian_Turna_1997 a întrebat:

Ce parere aveti de VW Golf 4, 1.4, 16v? Ma refer si la piese de tunning, pret, design etc. happy

Răspuns Câştigător
| catalin055 a răspuns:

Golf 4 este o masina care chiar arata bine cu tuning pe ea acum depinde ce gusturi ai acum la preturi farurile in jur de 200 ron buc faruri pentru tunnig stopuri cam la fel barile ce te-ar duce mai mult si niste jante spitante frumoase :X infoliere geamuri este in jur de 80 lei atat am dat eu si colant pe capota daca vrei depinde de culoarea masinii

| Marian_Turna_1997 explică (pentru catalin055):

Ok multumesc, eu am un golf negru si de asta m-ar interesa am deja geamuri fumurii la geamurile din spate si la cel de la portbagaj

1 răspuns: