Întrebare recomandată | Standby_Lucian_1995 a întrebat:

Cum sa iau permisu din prima? Vreun secret?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa te bagi la examen cand stii ca vine un politai de treaba, spaga nu mai da roade si depinde de politai daca vine ala rau zici ca nu ai buletinu si astepti pana vine ala bun.

| BassHunter13 a răspuns:

Eu l-am luat dupa chiar 12 zile ce am facut 18 ani! Deci repede! Invata chestionarele online si grija mare la traseu! Eu am facut doar un weekend chestionare si gata! Succes!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti bine teoria si multa foarte multa atentie la traseu

| viotedy a răspuns:

Invata legislatia si ai incredere in tine, fii convins ca-l obtii si sigur reusesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Invata pe rupte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Învaţă bine semnele de circulaţie, atunci o să faci orice întrebare.

| mola a răspuns:

Nu exista secrete in legatura cu permisu sa il iei pe gratis.

| Schatzyyyyy a răspuns:

Invata! Nu cred ca mai "merge" cu spaga! Aici la mine, nici un politai nu mai accepta spaga! La prima greseala iti spune sa tragi pe dreapta si ai picat!

| ginoeugen23 a răspuns:

Sa inveti!

| SuntCumVreauEu a răspuns:

Invata cartea de legislatie sa o stii ca pe (Tata-l nostru) adica foarte bine si dupa chestionare pe drpciv.ro e un site official daca au ai tai perinti, prieten masini cu care te pot ajuta fugi in loc-uri private sau pe drum-uri ce nu de tara (facute de tractoare) si exerseaza parcari'le intoarceri si celelalte indeajuns cat sa fii pregatit pentru examene. Succes, si sper ca iti este folositor raspunsu. Te salut

| OdoDoDoZzZ a răspuns:

INVATA! Asta-i secretu