| Robo97 a întrebat:

Doresc sa imi iau un set motor 80cc pentru un scuter chinezesc 4t.As dori sa stiu care e cea mai buna firma de seturi care nu depaseste pretul de 150ron. Link unde pot gasi si comanda.

3 răspunsuri:
| KooSs a răspuns:

Pentru seturile motoare de chinezesti nu este o firma buna toate sunt chinezesti ca doar asa sunt scuterele, si nu o sa gasesti ceva de caliatate.De aici poti comanda, eu de aici comand si sunt multumit de piese http://www.piesescuter.eu/cilindru-gy6,199.html.
P.s:mai este acolo setul la 115 lei care e cu comanda telefonica si este mai de calitate ca cel de 60 de lei.
funda?

| Robo97 explică (pentru KooSs):

Stiu site de acolo am comandat si eu cateva chestiibig grin dar vreau sa stiu de la cineva care a comandat daca e de calitate firma aia W-standard care are setul d e80

| KooSs a răspuns (pentru Robo97):

Orisicum e mai de calitate ca celelalte deoarece materialul din care e facut cilindru si pistonu e mai bun, mai de calitate.ti-as recomanda sa til iei.nu cred ca o sa gasesti mai bun.