| daniel19ny a întrebat:

azi am trecut pe rosu la semafor si nu m-a vazut nici un boschetar dar cred ca era camere de supraveghere pe cintura Arad ce ma fac ca unde am trecut eu pe rosu eram f grabit si cand m-am intors am vazut la alt semafor camera video poate era si la celalalt si masina nu i trecuta pe mine ce risc?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Risti sa mori, spulberat de unul dintre aia multi care trec cu 100+ prin oras, cand e verde.
P.S.: Te cauta boschetarii?
P.S.2: Unde te grabeai?

| Danzell a răspuns:

Ai de **** mea daca e motiv de graba in Arad atunci cred ca in Bucuresti ar trebui sa te calce pe trecerea de pietoni, si pe trotuar... ca e graba frate. 30s 1minut cat o dura sa se schimbe culoarea e imens. poate omu se credea sofer de ambulanta. cine stie...

| AndRobert a răspuns:

Altadata fii si tu mai atent, chiar daca te grabeai mai uita-te si tu prin jur si vezi ce se mai intampla, ce noutati au mai aparut.