| Bosancu10 a întrebat:

Acum câteva zile cu mașina unui prieten într-o parcare am ciocnit o mașină. M-am înțeles cu omul și am făcut amiabil, am dat asigurarea prietenului meu și permisul și buletinul meu. Eu ce consecințe o sa am asta vreau sa știu?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ai fost vinovatul alta data numai vezi masina.Nu ti o mai dă prietenul tau, nevasta si masina nu se împrumută.

| Bosancu10 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Problema îi că cazul a fost altfel el beat a lovit mașina în parcare sa nu il ia mam prins eu șofer de dragul nevestei lui?

| suntserios a răspuns (pentru Bosancu10):

Pai de ce nu ai zis asa de la inceput? Pare o infractiune de fals in acte deja ce zici tu acolo

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce sa patesti, iti cumperi masina personala si te descurci

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciuna, o sa ii creasca prietenului asigurarea

| Sofer a răspuns:

Singura consecința e ca ești vinovat.