| Valentin530 a întrebat:

Salut,am un rockrider 508 care de curând i s-a stricat transmisia (pinion, lanț si schimbător ).Imi puteți spune unde sa o repar la un preț acceptabil?

2 răspunsuri:
| Rapidauto a răspuns:

Salut, in acest caz iti recomanda...sa iti achizitionezi singur piesele de care ai nevoie... poti sa intrii pe rapidauto.ro iti selectezi modelul de masina pe care il detii si astfel obtii cele mai ieftine piese pentru masina ta. Mai ramane sa gasesti un mecanic priceput si serios / service.