| George12356456 a întrebat:

Recent am schimbat bobina si fişele ( la audi a4 b5, 1.6 benzina, an 1999). Masina merge bine la relantiu dar in sarcina întrerupe (nu constant, cand si cand). Oare sa fi pus fisele gresit? Stie cineva cum se pun fișele daca nu au fost numerotate pe bobina?

4 răspunsuri:
| koko3475 a răspuns:

Daca puneai fisele gresit mergea intrerupt tot timpul. Nu stiu dar e altceva.

| George12356456 explică (pentru koko3475):

Poate fii din debitmetru? Sau bujii?

| koko3475 a răspuns:

Pot fii si bujiile. incearca sa le cureti. ca sa nu le schimbi aiurea. apoi vezi cum se comporta

| George12356456 explică (pentru koko3475):

Mersi frumos pentru ajutor. Mai astept si alte raspunsuri.