| Edward18 a întrebat:

Salut tpu.Am o intrebare.Voi ce ati alege:Aidi rs7 sau Porsche panamera.Nu vreau sa-mi cumpar masini din astea, intreb doar din nepricepere la masini.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Ssssmokin a răspuns:

Eu as prefera Porschele, dar nici audi-ul ala nu strica big grin

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici una. Masinile coupe sant cele mai misto, restul pentru familii si pensionari

| xVictor a răspuns:

Simplu audi pentru putere si sa nu ramai in zapada si sa arate binisor saaaau, PANAMERA sa alergi ca pantera. Panamera arata bine, fuge incredibil, e masina smechera a aparut de putin timp si are putere, la zapada nu stiu ce-o sa faci ^_^ Bafta

| suntserios a răspuns (pentru xVictor):

Looool, ca motorul de 4.0 550cp, 770de nm de la Panamera nu ar avea putere nu?

| xVictor a răspuns (pentru suntserios):

Si bmw are motor de nu stiu cate sute de cai si tot in zapada raman frate laughing depinde de model, de constructie, de roti, de transmisie de gripaj ehe... sunt multe boss, hai sa fim seriosi, toata lumea stie ca porche-urile sunt pentru viteza si design

| suntserios a răspuns (pentru xVictor):

Doar ca audi si porsche sunt din acelasi grup si impart tehnologiile. Si eu am commentat strict de faptul ca ai zis ca porsche nu are putere