| just4ecko a întrebat:

Am și eu o problema la un Seat Leon 1p (2007)

Zilele trecute m-am lăsat bateria, astăzi mi-a dat cineva curent și am reușit să o pornesc, doar că mi-au rămas aprinși martorii de esp, servotronic și presiune in pneuri aprinși.
Am incercat sa iau și bornele de pe baterie în speranța că se resetează, dar niciun efect.

Ce pot face? Menționez că niciunul din acei senzori nu mai funcționează de când s-au aprins.

Răspuns Câştigător
| xerxes1 a răspuns:

Tebuie sa faci cateva sute de metri cu masina in care sa dai de volan total stanga si toatal dreapta si se reseteaza.

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Resetat, daca nu se vor stinge dar in timp

| Alex1259 a răspuns:

Tester! happy