| anonim_4396 a întrebat:

Acus ma duc la scoala si nu stiu cum sa-mi prind parul. fetelor un sfat ..plizz

Răspuns Câştigător
| DiazAndreea a răspuns:

Depinde cum te imbraci... poti sa il lasi desfacut sa para cat mai natural sau il impletesti lejer pe o parte

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar temele ti le-ai facut? Este ma important parul?

| ClaudeliaBF a răspuns (pentru darrio2007):

Da ce te intereseaza pe tine daca mi-am facut sau nu temele..Shi da pentru mn..parul estte ft importanttongue

| darrio2007 a răspuns (pentru ClaudeliaBF):

Cine putea sa iti dea un raspuns folositor? Tot cineva pentru care parul este mai important.Decat ce invata la scoala.

| LittttleMonster a răspuns:

Moldovence cu gura mare si capul gol! happy

| mara11654 a răspuns:

Poti sa iti faci spic, o coada normala, sau desfacut putin infoiat...sau daca ai undulator sau placa, bucle:x

http://www.youtube.com/watch?v=8Y2kMXdcZbU

O zi placuta la scoala!:*

| ClaudeliaBF a răspuns (pentru mara11654):

Mersi pentru sfat:*

| ClaudeliaBF a răspuns (pentru mara11654):

Stiti ceva ew sunt din Moldova si nu este bine sa suparatzi o moldoveanka caci, noi suntem expertzi la spus e toatehappytongue

| darrio2007 a răspuns (pentru ClaudeliaBF):

Ai nu ma-nnebuni! Si ce-ai sa-mi faci? Sunteti viitorul tarii.Halal de voi.

| ClaudeliaBF a răspuns:

Dar ma intreb daca este treaba ta daca mi-am facut sau nu temele..Shi daca chiar te intereseaza.da mi`le-am fakut..Shi da pentru mine conteaza cum imi fac parultongue

| ClaudeliaBF a răspuns:

Krakilla,mie mi`e pofik ce esti, fata sau baiat.dar sa-ti prinzi tu asa parul... Apropo poti sa treci te rog si pe la spital..multzumesc frumos.happy