| pynnk a întrebat:

Am nevoie urgent de sfatul vostru.o prietena are niste fire de par iesite sub buric.ii este frica sa le ia cu epilatorul deoarece este burta..si doare ingrozitor ce ar putea face? este normal sa aiba par pe burta?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns:

Nu e dar poate sa schimbe capul rotativ cu altul care nu doare cand rade parul.

| BombonicaXD a răspuns:

Poate sa incerce cu ceara sau daca sunt putine, cu benzi epilatoare pentru fata, pentru ca sunt mai delicate cu pielea.

| Cosmotel a răspuns:

Normal ca este normal laughing
fetele cu par pe burta sunt mai bune la pat..cica laughing