| diva95 a întrebat:

Am parul ondulat si vreau sa mi-l indrept dar ideea e ca daca mi-l indrept nu sta drept decat vreo 3 ore, ce imi recomandati! Please help!

Răspuns Câştigător
| DdoarEuuu a răspuns:

Inainte sa te indrepti la par.
1. Spalate pe cap
2. Usuca te bine
3. Cand il indrepti ia cate un fir de par. Taie o lamie. si dati cu ia pe fiecare bucata de par. dupa dai cu placa de 2 ori si ai sa vezi ca o sa iti stea si drept, Si asa o sa il ai drept si o sa aiba si un gust bun big grin.
Succes!big grin:-P

2 răspunsuri:
| nevermind3322 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Ai firul de par gros si atunci el e si rigid. Inainte sa ti-l intinzi, spala-te pe cap, dupa aceea cand e inca ud da-l cu spuma speciala pentru fixare, usuca-l si apoi intinde-l. Mie imi sta dupa aceea cam 3-4 zile. Succes! tonguehappy

| ValyOppa a răspuns:

O colega de-a mea are aceeasi problema dar a spus ca foloseste ceara de par si chiar am observat ca rezultatele sunt pe masura.