| Catalina_Cata_1999 a întrebat:

As vrea sa-mi fac o suvita roscata sau sa ma vopsesc la varfuri. dar nu stiu cu ce culoare mi-ar sta bine. Aici este o poza cu minein care se vede mai bine parul, astept pareri. :) https://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
| SoKawaii a răspuns:

Buna. dupa cum se vede, la culoarea parului tau ar fi bine niste blond, dar nu suvite! varfuri, ca antonia. iti va sta super. fundita? pls

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un rosu violet ar merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suvita roscata...dar rosu aprins.
Sau varfurile roscate...sunt si mai sexy.

| Aimèeeee a răspuns:

Eu obisnuiesc sa-mi fac suvite blonde cu decobez, incearca si tu happy

| мαrrýиєlα a răspuns:

Roz-violet! big grin

| Inger0Cazut a răspuns:

Incearca sa iti faci o suvita violet.

| d182 a răspuns:

Sa dai banii pe decolorant si vopsea pentru o singura suvita mi se pare o prostie :/. mai bine te-ai vopsi la varfuri, cred c-ar sta bine cu orice culoare.