| Anonimzece a întrebat:

am o nelamurire.
Mi-am cumparat vopsea de par Palette e20, blond deschis, in cutia de la vopsea imi da si doua pliculete mici de pudra pentru decolorare iar pe acel pliant cu instructiuni nu imi zice nimic cum sa o folosesc, are idee cineva cum se foloseste?

1 răspuns:
| Stefanie21 a răspuns:

Da iti da o crema intr-un tub, o sticluta cu lichid, si un plic cu pudra si un plic cu balsam.
Deci bagi in sticla aia cu lichid plicul cu pudra si crema din tub pui capacul si amesteci bine pana se face un lichid pe urma te vopsesti si la urma cand esti gata cu spalatul pui balsamu si lasi 1 min.
Face bine la par si da luciu.
Poti amesteca si intr-un bolsi sa te vopsesti cu o pensula.
Sper ca te-am ajutat
Daca nu te descurci si nu intelegi poti cauta pe youzube cum decolorezi parul acasa sau pe Google.
Si trebuie sa scrie cat trebuie sa ti vopseaua pe cap