| Byencutzz a întrebat:

Buna:* am si eu o probleme. Ma enerveaza cel mai tare faptul ca nu pot sa am si eu unghiile ca celelalte colege ale mele ( majoritatea). Mi se exfoliaza f repede si mici fiind si ma supara pentru ca am o forma frumoasa la unghiicrying((.
De cateva zile iau niste pastile ca minereuri, vitamine calciu etc si nu se vede nimic. poate a trecut prea putin timp sad nu stiu ce sa fac si in afara de asta sunt fff subtiricrying
Am nev de cateva sfaturi pls. cele care sunt bune si folositoare si merita incercate dau fundita
pwpiiii:*

Răspuns Câştigător
| mika_9477 a răspuns:

Foarte bun e uleiul de masline sa te dai pe unghii si in fiecare zi daca poti. e sanatos si o sa te ajute in problema ta.

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Sunt in cataloagele de la Avon tratamente pentru unghii incearca si tu

| Pufulete_4230 a răspuns:

Ai rabdare sa-si faca efectul acele pastile. Daca nu va merge nici cu ele, incearca un lac intaritor. Unghiile false vor fi mereu o solutie la idemana.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Văd că îţi baţi joc de mine cu întrebarea asta, dar în fine.
Unghiile tale nu au nici pe dracu.
Dacă vrei dă cu ojă sau du-te la manichiuristă.
Dudă mică!
Pe curând!

| MotorheadEngland a răspuns:

Draga mea,

Pentru a avea rezultatele dorite, ar trebui sa folosesti Biotina C Plus. Are rezultate extraordinare asupra sanatatii unghiilor, parului si pielii.
Contine colagen si vitamina C.

Il gasesti aici: www.premiumvitae.com/nutrilite-biotina-c-plus/

| Maria_7163 a răspuns:

Eu cred ca faci foarte bine ca iei calciu. Si mie mi s. a intamplat dar efectul pastilelor pe care le.am luat a inceput sa se vada abia dupa cateva luni(cred ca 3 luni).