| Teodoraa6 a întrebat:

Buna happy. Cred ca primavara trecuta am facut un herpes pe fata, sau cel putin eu cred ca a fost un herpes. Chiar daca am folosit crema penttru herpes a trecut foarte greu, de obicei cand aveam pe buze trecea rapid. Problema este ca a ramas pata maro, urma sa vina vara si sa plec la mare am crezut ca daca ma bronzez se va acoperi sau atunci cand se a duce bronzul se va duce si pata..ma rog. Primavara asta fac un an de cand am monstrozitatea asta pe fata recunosc ca a mai trecut putin doar ca tot sare in ochi, chestia asta m-a afectat psihic am devenit obsedata de tenul meu, de multe ori plang cand ma uit in oglinda, pe langa pata maia m si cosuri si uncte negre dar pata aia ma enerveaza in mod special. Din intamplare ati trecut rin asa ceva sau cunoaste-ti pe cineva care stie vri-un remediu? Funda happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am patit-o la buza. Imi vine sa ma omor pentru neatentia mea si desi am pus plasturi creme.a ramas semn. Si mai avusem o data herpes dar a trecut fara semne.
Cred ca singura solutie e laserul. thinking

| Sonny1994 a răspuns:

Dermatologul tau sigur iti va recomanda ceea ce trebuie.

| restroccck a răspuns:

Dai cu fond de ten happy

| Teodoraa6 explică (pentru restroccck):

Nu folosesc fond de ten happy, dar am incercat de curiozitate sa vad daca se acopera si se face mov straight face

| restroccck a răspuns (pentru Teodoraa6):

Oh aiurea happy

| Florinsky a răspuns:

Nu pare sa fi fost un herpes.altadata cand simti ca-ti iasa herpes sau ti-a iesit deja, inmoaie un servetel in otet si pune acolo happy. apropo cand te dai cu creme gen unguent e ca si cum l-ai hrani. daca nu te dai cu otet, nu te da cu nimic.eu asa fac happy succes

| Rasenganrsg a răspuns:

Poti sa te duci la un doctor specializat si sati recomande o crema sau sa te informeze macar ce ai pe fata