| Blossomis a întrebat:

BUna fetelor.
Care este inaltime voastra si greutatea?
SUnteti impacate cu greutatea si inaltimea voastra?
V-ati gandit vreodata sa fiti mai inalte?
Bineinteles, conteaza si varsta.
EU am 15 ani jumatate, aproape 1.70 cm si 59 kg.
Nu sunt grasa, dar sunt bine dezvoltata.Nu am burtica si nici picioare groase, dar cu toate astea as vrea sa mai slabesc 2 kg.
SI de inaltime la felsadsadVreau sa am cel putin 1.75, ador sa fiu inalta.(si sa arat bine, bineinteles).
Cand ma uit la modelele care au 1.80 imi vine sa-mi dau cu ceva in cap. Vreau si euuhappylaughing

12 răspunsuri:
| Zendayya a răspuns:

Eu am 14 ani jumatate, 168 cm si 52 de kg. M-am interesat pe niste siteuri care spun ca as vea greutatea ideala raportata la inaltime. Dar totusi as vrea sa mai cresc cativa cm din acelasi motiv. Si sa am un abdomen putin mai plat pentru a fi cat mai aproape de marimile unui model. As fi vrut sa particit si la preselectiile de la Next Top Model dar nu sunt destul de inalta. Dar poate ma mai inalt pana la anul happy

| WeaponGirl a răspuns:

Eu am 22 si aproape ca si tine la inaltime si greutate laughing am 1.72 si tot 59 de kg, sunt f multumita de mine, sincer big grin mai ales ca prietenele mele sunt toate mici de statura si le este ciuda pe mine ca sunt mai inalta ca si ele laughing Sincer nu as vrea sa fiu mai inalta, e bine asa, sunt f multumitahee hee Tu oricum mai ai timp sa cresti pana la 20 de ani happy Noi suntem bine, peste 1.70, nici f inalte, nici mici, perfecte! laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna! Am 14 ani, 1, 64 inaltime, 52 kg, as vrea sa mai slabesc la picioare{pulpe}, si la burtica. happy

| Kasia a răspuns:

Eu am 17 ani jumatate.Inaltime - 1, 58.Greutate-40 kg. daca tie iti vine sa iti dai in cap atunci eu ce sa mai zic?laughing. sunt impacata cu inaltimea mea. uneori e dragut sa fii "cea micuta" insa as vrea sa ma mai ingras putin...cateva kg.

Răspuns utilizator avertizat
| Kasia a răspuns (pentru Blossomis):

Am fost la medic si mi s-a spus ca nu voi mai creste pentru ca am cartilajele de crestere inchise.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Eu am 14 si jumatate.Am 1.73 si 60 de kg.Da, as vrea sa mai dau jos vreo 2-3 kilograme dar na sunt pofticioasa laughing si sa ma infometez mi se pare o prostie.Eu nu vreau sa fiu mai inalta, crede-ma am stat 8 ani de zile (la scoala ma refer)intr-o asa cu copii de-a dreptul pitici laughing Eram mai inalta decat baietii :O Crede-ma ca e cam penibil laughing.Mi-era asa rusine ca sunt prea inalta incat cred ca nu am purtat tocuri decat de vreo 3-4 in viata mea laughing

| Dexaa a răspuns:

Eu am aproape 15 ani, 1.64, 50 kg.
Şi da, sunt împăcată. Că doar ştii şi tu, fiecare cu ce a fost dotat. Baftăă!

| sweetgirl68 a răspuns:

Daca vrei sa fii mai inalta apucate de baschet asa o sa slabesti si o sa te si inalti. succes!

| Drathmnight a răspuns:

Eu unul zic sa nu iti mai faci probleme in privinta aspectului fizic. fiecare are ceva al lui. pupici :*

| Lubbyboo a răspuns:

Eu am 14 ani jumatate, 1, 78 si 54 kg. Mie una nu-mi plac picioarele mele. Am foarte multe semne. ( eram neindemanatica de mica ) si sunt si cam subtirele. sad.