| madalinaioana08 a întrebat:

Buna fetelor:* m-am tuns recent.mi-am taiat toata tocitura din par...si a ramas foarte scurt si putin..sunt tunsa filat si am parul pana la umeri..mentionez ca imi creste si foarte greu.as vrea sa numai folosesc placa ca sa nu-l mai tocesc, dar sta foarte urat.Ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| Different69 a răspuns:

Iti poti cumpara de la AVON spray sau sampon pentru. disciplinarea parului.

| justsummer a răspuns:

Incearca un ulei de par reparator si unul anti electrizare si poate si un spray de par pentru volum

| oBuburuz? a răspuns:

Buna!
Numai folosit placa de par, daca nu-ti place cum iti sta pune accesori clamite dar numai folosi aparate din astea!

| Curcubeuinalbsinegru a răspuns:

Ai putea sa-ti dai cu putina apa in par in timp ce te piepteni happy. Si la inceput asa sta, dar dupa aceea se va aranja el :* Sper ca te'am ajutat! Deci nu uita da'ti cu putina apa in par in timp ce te piepteni! :*