| kamelutz2003 a întrebat:

Am nevoie va rog de niste sfaturi, deci efectiv ieri am fost la salon si mi-am vopsit parul gri, acum nu stiu ce sa fac caci nu imi place deloc cum imi sta! Vreau urgent sa fac ceva si nu stiu ce anume dar toti prietenii deja fac glume pe seama mea, helppp me plss!

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Tu ai idee cate fete viseaza sa se faca gri, culoare care e aproape imposibil de obtinut acasa? Prietenii tai nu sunt obisnuiti si de asta fac misto. Dar daca vrei sa scapi de el poti pur si simplu sa pui alta vopsea peste. Iti iei un saten inchis ori ciocolatiu ori negru si poti sa te faci acasa.

| kamelutz2003 explică (pentru Bondarel99):

M-am vopsit la salon, in fine deja m-am obisnuit cu el si imi placehee hee
app mersi mult

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Prietenii tăi sunt sălbatici? laughing

| Raven a răspuns:

Ia-ți o vopsea albastră
http://www.esteto.ro/......ra%202.jpg