| Radulescu_Nicoleta_1978 a întrebat:

M-am vopsit castaniu inchis, dar la bec ceva mai de lumina sau la lumina soarelui bate spre roscat. Nu inteleg, m-am vopsit azi la fel, si tot asa-i..cu un castaniu si mai inchis, dar la lumina bate spre roscat. Eu am avut saten inchis tin sa mentionez! Eu vreau sa il am brunet, dar nu negru, fara roscatul asta! Va rog

1 răspuns:
| Anabela777 a răspuns:

Lumina se reflecta in luciul din par si d-aia pare ca-i roscat. Nu prea ai ce face. Mie una parul mi se vede blond in lumina soarelui cu toate ca-s satena.