| anonim_4396 a întrebat:

Ce alegeti intre niste unghii naturale mici si facute cu ce culori vrei tu (poti sa schimbi modelul sau culoarea cand vrei tu)...
Sau unghiile cu gel mari care poti sa le schimbi doar la manichiura [am auzit ca iti afecteaza unghiile naturale]?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Eu prefer unghiile naturale. Am avut constructie cu gel...si mi-a distrus toata unghia.Reactia la gel difera de la persoana la persoana

4 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

Unghiile naturale mici-mov deschis sau albastru

| pwp a răspuns:

Unghii naturale mici si facute cu ce culori vrei tu

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Ştii ce? Prefer unghiile lungi şi naturale, şi ma consider norocoasă că nu mi se rup, aşa că nu am nevoie de unghii false. happy

| Americana a răspuns:

Ce e natural e mai frumoswinking