| Laiyla a întrebat:

Cineva care are piercing in limba si imi poate spune si mie cat a costat si cum e? De un an ma tot gandesc sa imi fac, dar mereu am amanat.

3 răspunsuri:
| CatalinDNK a răspuns:

Eu am. Și acum îmi pare foarte rău crying(. Și eu eram incantat la început dar acum nu îmi mai place. Prețul nu știu cât costa, eu am un prieten care se ocupa cu asa ceva.

| Laiyla explică (pentru CatalinDNK):

De ce nu iti mai place?

| CatalinDNK a răspuns (pentru Laiyla):

Ma simt putin incomod, chiar daca m-am obisnuit. Asta e parerea mea, tu poti sa te simti altfel cu el. Incercarea moarte n-are, scuze ca iti raspund dupa mult timo happy