| chupachups1234 a întrebat:

Hei TPU happy Eu mi-am decolorat parul si din saten inchis a ajuns la blond. Poate fi decolorat pana la...alb? Vreau neaparat sa ajung la alb, chiar si cu vopsea, dar alb, si nu blond big grin Se va deteriora prea mult, avand in vedere faptul ca l-am decolorat prima oara acum aproximativ 3 saptamani?

6 răspunsuri:
| AsianKiduu a răspuns:

E deja deteriorat. Si eu am facut aceeasi chestie, doar ca la mine erau doar varfurile. Eu zic sa incerci cu vopsea, ca e blond si ai sanse sa se prinda. La mine era un blond-auriu si am vrut sa fie blond deschis de tot. Si mi-a iesit. Ia-ti vopsea si incearca.

| chupachups1234 explică (pentru AsianKiduu):

Si la mine-s doar varfurile, sau ma rog, cam jumatate din lungimelaughing

| AsianKiduu a răspuns (pentru chupachups1234):

La fellaughing). Eu m-am jucat destul cu el, dar se arde foarte tarelaughing, dar foloseste balsam si eu zic sa mai astepti o saptamana daca vrei sa-l decolorezi iar, ca stiu un caz in care i s-a rupt pur si simplu firu de par. Nici eu nnu am crezutlaughing. Dar e alegerea ta. xD

| piti77 a răspuns:

Daca initial satenul inchis a fost culoarea ta naturala este posibil sa ajungi la alb dar cu siguranta se va deterioara. exista la marca profesionala lorvenn un corector de culoare de culoare alba. daca insa incerci sa faci asta pe un par care a fost vopsit nu vei reusi oricat de mult ai incerca. eu zic sa mergi la un salon bun si sa intrebi acolo. chiar daca nu vrei sa mergi la ei, cel putin stii sigur daca este posibil.

| SuntMaleficMuhahahaha a răspuns:

Nu este bine sa-ti decolorezi parul.o sa ramai cheala! Pana si Fuego o sa aiba mai mult par in cap decat tine

| pissycutza99g a răspuns:

Uite aici http://www.dasolutii.ro/......onala.html scrie si blond, dar seamana foarte bine cu alb!